Společnost Wistron InfoComm (Czech), s.r.o. je součástí mezinárodní korporace Wistron Corporation, která se zabývá vývojem, výrobou a poprodejním servisem pro produkty informační a komunikační technologie.

Operátor výroby - jednosměnný provoz (pouze odpolední směna)

Náplň práce:

- Předchystávání materiálu pro montáž serverů
- Montáž mechanických částí serverů – elektrický/ruční momentový
šroubovák
- Značení kabeláže štítky
- Instalace kabeláže dle značení a instrukcí
- Instalace serverů
- Systémové skenování čárových kódů do databáze
- Další činnosti – montáž, balení, testy

Požadujeme:

- Chuť pracovat, svědomitost, pečlivost
- Manuální zručnost
- Samostatnost – práce dle instrukcí
- Práce v týmu – montáž ve 2-3 lidech
- Dobrý zdravotní stav
- Nástup ihned, případně dle domluvy

Nabízíme:

- Možnost dalšího vzdělávání a růstu
- Moderní pracovní prostředí
- Práci v jednosměnném provozu - pouze odpolední směna 14.00 - 22.00, pondělí až pátek
- 25 dnů dovolené (a další den navíc po 5 letech a po 8 letech práce
ve společnosti)
- Zaměstnanecké benefity – stravenky, Flexi Passy, MultiSport karty,
firemní posilovna, jazykové kurzy, Sick day, firemní akce pro
zaměstnance

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj profesní životopis přes tlačítko "odpovědět". Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době do dvou týdnů od zaslání odpovědi, byli osloveni jiní uchazeči. Děkujeme za pochopení.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Wistron InfoComm (Czech) s.r.o. vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních dat dle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1269/10, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

23000-29000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (mírně pokročilá)

Zadavatel

Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Hrabčíková