Baví vás svět počítačů? Rádi byste pracovali s nejmodernější technologií v oblasti Hardwaru? Pak neváhejte, pošlete svůj životopis a těšte se na práci, která pro Vás bude zábavou.

Společnost Wistron InfoComm (Czech), s.r.o. je součástí mezinárodní korporace Wistron Corporation, která se zabývá vývojem, výrobou a poprodejním servisem pro produkty informační a komunikační technologie.

Pro výrobní závod v Brně právě hledáme vhodné kandidáty na pozici :

IT Engineer Junior

Náplň práce:

  • Přímá podpora uživatelů, instalování PC + aplikací, tiskáren, nastavování Windows účtů, připojení k LAN, telefonie
  • Základní podpora sítí, instalace a nastavování LAN
  • Základní podpora datového centra, instalace a nastavování serverů - Windows + Linux

Požadujeme:

• SŠ vzdělání technického směru nebo odpovídající praxi

  • Obecná znalost IT - HW/SW
  • Základní znalost počítačových sítí
  • Alespoň základní znalost angličtiny
  • Samostatnost, zodpovědný přístup k řešení problémů

Nabízíme:

• Práci na plný úvazek v přátelském kolektivu stabilní nadnárodní společnosti
• Každodenní spolupráci s mezinárodním týmem
• Sérii profesních školení
• Možnost dalšího vzdělávání a růstu
• Moderní pracovní prostředí
• Pružnou pracovní dobu
• Zaměstnanecké benefity - 25 dní dovolené, stravenky, Flexi Passy, MultiSport karty, jazykové kurzy, Sick day, firemní akce, firemní posilovnu

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj profesní životopis přes tlačítko "odpovědět". Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době do dvou týdnů od zaslání odpovědi, byli osloveni jiní uchazeči. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1269/10, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, možnost si napracovat hodiny, individuální rozpočet na osobnostní růst

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Soňa Nývltová
Telefon: +420 774 134 981