Společnost Wistron InfoComm (Czech), s.r.o. je součástí mezinárodní korporace Wistron Corporation, která se zabývá vývojem, výrobou a poprodejním servisem pro produkty informační a komunikační technologie.

Pro výrobní závod v Brně právě hledáme vhodné kandidáty na pozici:

IT Engineer SAP Junior

Náplň práce:

- Po zaškolení přímá IT podpora uživatelů ERP systému SAP a Oracle DB
- Asistence při migrování nových verzí a správa SAP modulů: Material management, Production planning, Sales and Distribution, Finance and Controlling
- Podpora logistiky a expedice hotových výrobků
- Dohled nad automatizovanou výměnou dat se zákazníky pomocí EDI zpráv
- Spolupráce s ostatními odděleními při řešení problémů, řešení složitějších problémů s vývojáři na Taiwanu

Požadujeme:

- Alespoň SŠ vzdělání
- Základy SQL
- Vysokou IT gramotnost
- Angličtinu na komunikativní úrovni
- Zodpovědnost (důraz na včasné řešení problémů)
- Proaktivní přístup a ochotu při řešení problémů a požadavků

Výhodou:

- Předešlá praxe na IT pozici ve výrobním prostředí
- Znalost systému SAP

Nabízíme:

- Práci v přátelském kolektivu stabilní nadnárodní společnosti
- Každodenní spolupráci s mezinárodním týmem
- Získání zkušeností se zaváděním nových produktů
- Možnost dalšího vzdělávání a růstu
- Moderní pracovní prostředí
- Flexibilní pracovní dobu
- 25 dnů dovolené (a další den navíc po 5 letech a po 8 letech práce ve společnosti)
- Zaměstnanecké benefity – stravenky, Flexi Passy, MultiSport karty, firemní posilovna, jazykové kurzy, Sick day, firemní notebook a telefon, firemní akce pro zaměstnance

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj profesní životopis přes tlačítko "odpovědět". Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době do dvou týdnů od zaslání odpovědi, byli osloveni jiní uchazeči. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1269/10, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, individuální rozpočet na osobnostní růst

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Soňa Nývltová
Telefon: +420 774 134 981