Chtěli byste získat zkušenosti v oblasti finančního účetnictví a pracovat v dynamicky se rozvíjející společnosti? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Pro naši sesterskou společnost SMS InfoComm (Czech), s.r.o. právě hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Finanční účetní Junior

Náplň práce:

• Evidence, příjem, třídění a dohled nad správností materiálových a nemateriálových faktur
• Koordinace a zajištění plateb faktur
• Komunikace s dodavateli ohledně platebních kalendářů
• Příprava podkladů pro zaúčtování, včetně cestovních příkazů
• Pravidelný finanční reporting
• Spolupráce na měsíčních (ročních) uzávěrkách
• Archivace a podobné činnosti dle instrukcí nadřízeného
• Spolupráce na dalších projektech

Požadujeme:

• Ukončené bakalářské nebo magisterské vzdělání ekonomického směru
• Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (B1)
• Znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word), znalost systému SAP výhodou
• Znalost podvojného účetnictví
• Základní znalost daňové problematiky
• Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
• Ochota a chuť učit se novým věcem
• Flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, schopnost pracovat pod tlakem
• Nástup ihned (případně domluvou)

Nabízíme:

• Zajímavou a zodpovědnou práci ve společnosti se stabilním zázemím
• Pozici v kmenovém stavu společnosti
• Práci v jednosměnném provozu, flexibilní pracovní doba
• Zaměstnání na plný úvazek
• Zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, 1 sick day, stravenky v hodnotě 80 Kč, narozeninové poukazy, sportovní benefity, jazykové kurzy, home office)
• Možnost profesního růstu
• Moderní pracoviště
• Pozice je vhodná i pro absolventy

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj profesní životopis v anglickém jazyce přes tlačítko "odpovědět". Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době do dvou týdnů od zaslání odpovědi, byli osloveni jiní uchazeči. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1269/10, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Blanka Jelínková
Vlastimila Pecha 1269/10
627 00  Brno-Černovice
Česká republika
Telefon: 420-532 266 571